وبلاگ گرافیک یاب

اخبار، مطالب آموزشی و کاربردی گرافیک

شما سفارش دهید ، ما می سازیم.

سفارش طراحی، دوستان عزیز سلام ، به شکرانه ایزد منان سایت ” گرافیک یاب ” هم اکنون جزو سایت های محبوب کاربران شده و همه روزه فایل های آن دانلود و خریداری می شود ، به علت متنوع بودن فایل های گرافیکی و ستایل آنها ، متاسفانه تا کنون نتوانسته ایم تمامی نیاز های کاربران را فراهم و عرضه نماییم ، بدینوسیله از تمامی شما دوستان و همراهان گرامی که به صورت منظم از فایل های گرافیک یاب بهره می برید ، درخواست می شود خواسته های خود را از طریق بخش سفارش طراحی اعلام نمایید تا در اسرع وقت تیم طراحی ” گرافیک یاب ” سفارش طراحی شما را پیگیری و با شما تماس حاصل نمایند ، لازم به ذکر است سفارش طراحی به دو شیوه زیر انجام می شود:

سفارشات عمومی: سفارش شما به صورت عمومی طراحی می شود  و در گرافیک یاب با قیمت مناسب جهت فروش منتشر خواهد شد. بدیهی است شما هم مانند سایر کاربران می توانید آن را با قیمت مناسب از فروشگاه ” گرافیک یاب ” خریداری و دانلود نمایید .

سفارشات اختصاصی: سفارش طراحی شما به صورت اختصاصی و با آیتم های حرفه ای مورد نظر شما ، منحصرا برای جنابعالی طراحی می شود . با ارسال سفارش ،تعرفه طراحی را خدمتتان ارسال خواهیم کرد و طرح نهایی هم به ایمیل شما ارسال می شود. (طرح اختصاصی به هیچ وجه در سایت گرافیک یاب و یا هر جای دیگر منتشر نخواهد شد و حق استفاده برای مشتری و حق کپی رایت برای طراح ” گرافیک یاب ” محفوظ است ، لازم به ذکر است که: طرح به صورت لایه باز ارسال نخواهد شد. )

5 پاسخ به “شما سفارش دهید ، ما می سازیم.”

 1. سمیرا

  با سلام ، ما یک موسسه آموزش خیاطی داریم ، در صورت امکان لطف کنید و گواهی نامه آموزشگاه خیاطی برایمان طراحی فرمایید ، من گشتم در سایت شما چیزی ندیدم

 2. اردیبهشت

  چرا عضویت چند ماه نمی ذارید؟

  • ناصر جعفری

   فعلا با توجه به خط مشی از پیش تعیین شده گرافیک یاب امسال در دستور کار نیست باید کارشناسی شود / سپاس از پیام تان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ دی ۹۶ 730 بازدید ۵ دیدگاه