وبلاگ گرافیک یاب

اخبار، مطالب آموزشی و کاربردی گرافیک

جدیدترین عناصر اضافه شده به فتوشاپ ۲۰۱۹

تاریخ انتشار مقاله: November 22, 2018 برابر با ۱۳۹۷/۰۹/۰۱

توجه داشته باشید:
عناصر ادوبی فتوشاپ شاملElements Organizer است که به شما در سازماندهی امورتان کمک می کند. در این مقاله به جدیدترین عناصر فتوشاپ در سال ۲۰۱۹ می پردازیم.

جدید ترین های فتوشاپ2019

قاب ابزار برای پوشش آسان:
تصاویر را با قرار دادن آنها در فریم ها ، به راحتی ماسک کنید. از تنظیمات فریم برای ایجاد سریع تر فریم ها و حفره های مستطیلی یا بیضی شکل استفاده کنید. شما همچنین می توانید هر شکل یا متن را به فریم تبدیل کنید و آنرا با تصاویر پر کنید.

جدید ترین های فتوشاپ2019

چند حالت خنثی جدید:
اکنون می توانید ازمراحل متعدد در سند فتوشاپ ، همانند دیگر برنامه های خلاق استفاده خوبی کنید. حالت لغو جدید چندگانه به طور پیش فرض فعال است.
با حالت جدید خنثی سازی جدید، منوی Editدستورات زیر را نمایش می دهد:
ویندوز: Control + Z (Win))
مک : Command + Z (Mac)

جدید ترین های فتوشاپ2019

برای ویرایش متن دوبار کلیک کنید:
شما دیگر نیازی به تغییر ابزار ویرایش متن ندارید.در نسخه جدید فتوشاپ تنها با دو کلیک روی متن می توانید آنرا ویرایش کنید.

جدید ترین های فتوشاپ2019

پیش نمایش حالت حالت ترکیبی:
فتوشاپ یک پیش نمایش زنده از حالت های مخلوط بر روی بوم را نمایش می دهد زمانی که شما برروی گزینه های مختلف حالت ترکیب در پانل لایه ها حرکت می کنید فتوشاپ اتوماتیک تصاویر را تغییر می دهد.

حالت تقارن:
قلم موی خود رادر الگوی کاملا متقارن رنگ کنید. با استفاده از ابزار براش قلم ، میکسر قلم ، مداد یا پاک کن، با کلیک بر روی نماد پروانه در نوار تنظیمات کلیک کنید. از میان انواع مختلف تقارن موجود( عمودی ، افقی ، دو محور ، مورب،  موج ، دایره، اسپیرال، خطوط موازی،شعاع، ماندالا ) یکی را انتخاب کنید. همانطور که نقاشی می کنید، کار به صورت خط تقارن نمایش داده می شود و به شما این امکان را می دهد که به راحتی الگوهای متقارن پیچیده ایجاد نمایید.

جدید ترین های فتوشاپ2019

رنگ چرخ برای انتخاب رنگ:
از چرخ رنگ برای ترسیم طیف رنگ استفاده کنید و به راحتی و بر اساس هارمونی ها مانند رنگ های تکمیلی و رنگ های مشابه انتخاب کنید. از منوی کشویی پانل رنگ ،  Color Wheel را انتخاب کنید.

جدید ترین های فتوشاپ2019

صفحه اصلی:
شروع به کار سریع با صفحه اصلی فتوشاپ ، دسترسی به آن را در هر زمان برای پیدا کردن ویژگی های جدید، اتصال به محتوای یادگیری و پو باز کردن اسناد . برای دسترسی به صفحه اصلی در هر نقطه بر روی نماد جدید خانه در نوار تنظیمات کلیک کنید.

جدید ترین های فتوشاپ2019

توزیع فاصله (مانند ادوبی ایلوستریتور):
شما هم اکنون می توانیدفاصله بین اشیا را توزیع کنید. فتوشاپ می تواند اشیا را به طور مساوی تقسیم کرده ونقاط مرکزی آنها را هموار کند. اگر اشیاء شما اندازه های مختلف هستند، اکنون فاصله های بین آنها را به راحتی می توانید تنظیم کنید.

جدید ترین های فتوشاپ2019

ریاضی در زمینه های تعداد:
شماهمچنین می توانید ریاضی ساده را در هر جعبه ورودی که مقادیر عددی را می پذیرد انجام دهید. به عنوان مثال، اکنون می توانید عملیات ساده ریاضی مانند ۲/۲۰۰ را تایپ کنید، که به ۱۰۰ محاسبه می شود و ورودی های آن مقدار نهایی به فیلد است. این بسیارمفید است وقتی که سعی کنید به سرعت به یک مقدار از یک مقدار، و یا برای تقسیم چیزی می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

جدید ترین های فتوشاپ2019

توانایی دیدن نام لایه های طولانی:
برای نام لایه های طولانی، فتوشاپ اکنون از ابتدا و انتهای نام لایه را حفظ می کند و دروسط نام … قرار می دهد . پیش از این، نام لایه مورد استفاده قرار گرفت و در نهایت با … قطع می شد.

خلاقیت های خودکار:

نمایش اسلاید شگفت انگیز و کلاژ عکس به صورت خودکار ایجاد شده است!  پس از راه اندازی ، کلاژ عکس و نمایش اسلایدخودکار تولید شده برای شما در صفحه اصلی ایجاد می شود. شما می توانید به راحتی آن را مشاهده، باز، یرایش و یا ذخیره کنید و پروژه خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ایجاد کلاژ، آسان وبا کیفیت بالا:
کلاژ عکس مجددا طراحی شده! ایجاد کلاژ عکس هرگز آسان نبوده.اما در فتوشاپ جدیدشما می توانید تنها با چند کلیک، کلاژ هایی با کیفیت عالی رابا قالب های جدید، فریم ها و زمینه های خیره کننده ایجاد کنید.

ایجاد کلاژ عکس خیره کننده با استفاده از پوسته های جدید :
یادگیری سرگرم کننده ، عکس های خود را به حالت های سرگرم کننده تبدیل کنید که برای اشتراک دررسانه های اجتماعی مناسب هستند. به سادگی عکس خود را ویرایش کنید. تایپ کردن متن روی عکس، اضافه کردن اثرات، مرز و … برای داشتن یک یادداشت سرگرم کننده است.

ایجاد متن بصری با یک عکس متفاوت در داخل هر حرف:
با متن زیبا چندعکس را ایجاد کنید! یک متن بصری ایجاد کنید که تصویری از انتخاب شما را در داخل هر حرف نشان میدهد. ویژگی های آسان برای استفاده، به شما اجازه می دهد عکس خود را تنظیم کنید وتغییر دهید تا کلمات یا نام هایی را که در کارت ها و صفحات کاغذ دیواری بسیار عالی هستند ، نگاه کنید.

طرح های واقع گرایانه هنری را ایجاد کنید:
بخشی از عکس خود را به یک طرح تبدیل کنید! عکس های مورد علاقه خود را با طرح نقاشی هنری باکمک ویرایش جزئی  Sketch هدایت کنید. از برس های مختلف استفاده کنیدتا عکس خود را انتخاب کنید. شما می توانید یک طرح را با استفاده از یک طرح مداد،مداد رنگی، کاغذ قدیمی یا جلوه های عکس قدیمی ایجاد کنید.

مرزهای شیک را به عکس های خود اضافه کنید:
ویرایش متن هدایت متن و برش ، مرزهای متن را به عکس های ویژه خود اضافه کنید و آنها را در چاپ و رسانه های اجتماعی جای دهید. از ویرایش متن ، هدایت متن و برش استفاده کنید تا نگاه جدیدی به عکس های خود داشته باشید که داستان خود را بیان می کنند.

پشتیبانی ازجدیدترین فرمت تصاویر و ویدئو:
پشتیبانی از فرمت فایل تصویر و ویدئوی جدید [macOS10.13 و بالاتر] ، فتوشاپ ۲۰۱۹ از وارد کردن فایل ها با کارایی بالا (HEIF) پشتیبانی می کند. دستگاه های IOS که در IOSنسخه ۱۱ یا بالاتر اجرا می شوند، فایل های ویدیویی و تصویری را با این کدکها ضبط می کنند.

برگرفته از  :
سایت رسمی شرکت adobe

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ آذر ۹۷ 594 بازدید دیدگاه بدهید