وبلاگ گرافیک یاب

اخبار، مطالب آموزشی و کاربردی گرافیک

عملکرد سایت گرافیک یاب به روایت آمار

دوستان گرامی ، طراحان گرافیک ارزشمند و حامیان محترم گرافیک یاب مفتخریم ، عملکرد سایت گرافیک یاب را که به یاری خداوند منان و با همت تیم برنامه نویسی و مدیریتی گرافیک یاب و شما حامیان و گرافیستان عزیز به دست آمده است را به حضور شما تقدیم داریم ، قبل از هر چیز از دوستان خوب و عزیزم آقایان مهندس عطا نعمانی ، مهندس حامد نعمانی و مهندس هاوری آل نبی که در مراحل ابتدای تاسیس و راه اندازی این وب سایت یاورمان بودند و هم اکنون در جمع ما نیستند و خود به امور دیگری مشغولند نهایت تشکر و سپاس را تقدیم نماییم ، از همکار خوب و بسیار ارزشمندم جناب آقای مهندس نیما فدایی که هم اکنون مسئولیت امور فنی سایت را عهده دارند نهایت تشکر را داریم ، از همکاران خوبم در تیم مدیریتی سرکار خانم شادی حسنی  و سرکار خانم مهندس کاله امینی که شبانه روز صادقانه برای ارتقای سایت تلاش می کنند نهایت تشکر و قدردانی را داریم .

دوستان گرامی همانگونه که می دانید مراحل ایده پردازی و طراحی گرافیکی سایت گرافیک یاب در اواخر سال ۱۳۹۳  شروع شد و با همت تیم خوش ذوق برنامه نویسی در خرداد ماه ۱۳۹۴ به اتمام رسید و عملا سایت گرافیک یاب با پشت سر نهادن مراحل تست و بارگذاری اولیه در تیر ماه ۱۳۹۴ وارد فاز اجرایی شد ، در سال اول تاسیس ( ۱۳۹۴ ) با گرفتن بازخورد از مخاطبان و گرافیستان محترم توانست تعداد ۱۳۹ فایل را به فروش برساند ، در نمودار زیر میزان فروش ماهانه به اطلاع شما عزیزان می رسد.

با شروع سال ۱۳۹۵ و بررسی و تحلیل نظر کاربران و گرافیستان محترم ورژن جدید سایت با گرافیک حرفه ای تر شروع به کار نمود در این سال بخش ارتباط با مخاطبین و کاربران سایت کلید خورد و تبلیغات اولیه به صورت رایگان در سایت ها و شبکه های اجتماعی آغاز گردید ، و مبادرت به دریافت نماد اعتماد از وزرات صنعت ، معدن و تجارت  و نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمودیم .در این سال رتبه الکسای ما از ۲۵ میلیون به یک میلیون و پانصد هزار در جهان ارتقا یافت. در نمودار زیر میزان فروش ماهانه  سال ۱۳۹۵ به اطلاع شما عزیزان می رسد. در نمودار مشاهده می نمایید که تعداد فایل های فروش رفته از ۱۳۹ فایل در سال ۹۴ به ۸۴۲ فایل در سال ۹۵ رشد خوبی را به خود دیده است و با رشد ۶۰۰ درصدی نسبت به سال قبل جهش قابل توجهی را تجربه کرده است .

 با شروع سال ۱۳۹۶ و بررسی و تحلیل نظر کاربران و گرافیستان محترم تبلیغات جدی و وسیعی در سایت ها ی معتبر با صرف هزینه ، از جمله ” ای نتورک ” و سایر شبکه های اجتماعی آغاز گردید ، در این سال رتبه الکسای ما از یک میلیون و پانصد هزار در جهان به پانصد هزار ارتقا یافت. در نمودار زیر میزان فروش ماهانه  سال ۱۳۹۶ به اطلاع شما عزیزان می رسد. در نمودار مشاهده می نمایید که تعداد فایل های فروش رفته  با رشد ۲۷۰ درصدی نسبت به سال قبل به حرکت رو به رشد خود ادامه داده است .  با فعال نمودن جدی بلاگ گرافیک یاب به کمک کاربران عزیز و کادر مدیریتی مقالات خوبی در ارتباط با مقوله گرافیک  و سایر بخش های مرتبط  به تعداد ۶۵ عدد با حفظ کپی رایت ، ترجمه و یا تالیف شد و در سایت به همگان هدیه گردید. در مرداد ماه ۱۳۹۶ به منظور تضمین ایمنی سایت ” گرافیک یاب ” مبادرت به دریافت گواهی امنیت ssl کرد که با دریافت آن تعداد ستاره های ما از یک ستاره به دو ستاره در نماد اعتماد الکترونیکی ارتقا یافت.

 در نمودار زیر آمار سه ساله فعالیت سایت گرافیک یاب تقدیم حضورتان می شود.

با ملاحظه آمار فوق در می یابیم که با حمایت شما گرافیستان عزیز و تداوم کار و فعالیت خستگی ناپذیر تیم فنی ، صرف هزینه بسیار  و مدیریت منسجم و یکپارچه انشا الله در سال ۱۳۹۷ شاهد جهشی بهتر در جهت پویایی و شکوفایی سایت خواهیم بود ، رشدی که منافع مادی و معنوی موسسین و شما گرافیستان محترم را تامین خواهد نمود . لازم است به اطلاع برسانیم که در زمان تهیه این گزارش ( ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ) با گذشت یک ماه و نیم از سال ۱۳۹۷، تعداد فایل های فروش رفته ( مدت ۴۵ روز ) بیش از ۶۰۰ فایل بوده است که نشانه ی خوبی از استقبال کاربران و چاپخانه ها از طرح ها و آثار گرافیکی شما طراحان محترم دارد. / با سپاس تیم مدیریتی گرافیک یاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ اردیبهشت ۹۷ 725 بازدید دیدگاه بدهید